125638

Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Mācīšanās mācīties” (angl. Learning to learn”)
30.06.2016


No 1. līdz 8.jūnijam (2016.g.) 8 jaunieši no Latvijas kopā ar grupas līderi Erasmus+ jauniešu apmaiņas ietvaros viesojās Turcijā, Akčakodžā un neformālā gaisotnē izzināja dažādus mācīšanās stilus, metodes un veidus, lai turpmāk mērķtiecīgāk varētu apgūt sev nepieciešamās prasmes un pilnveidot savas spējas. 

 

Projektā piedalījās arī jaunieši un viņu grupas līderi no Igaunijas, Maķedonijas, Turcijas un Bulgārijas. 

 

Projektā jaunieši izzināja sev piemērotāko mācīšanās stilu un vairums atzina, ka mācīties darot ir visefektīvākais un visinteresantākais veids. Paralēli mācīšanās jautājumu izziņai jaunieši iepazinās arī ar citu projekta dalībvalstu kultūru, jo katru vakaru tika organizēti kultūras vakari, mācījās arī viens otra dzimto valodu, uzlaboja sadarbības spējas un mazināja starpkultūru barjeras un stereotipus.

 

Projekta noslēgumā jaunieši ģenerēja idejas, kādas tēmas vēl viņiem būtu interesantas un nolēma tikties arī citos projektos. Jau pavisam drīz daļa no viņiem tikās jūlijā Vidinā, Bukgārijā projektā “My future”, kur savukārt viņi izzināja jautājumus saistītus ar jauniešu bezdarbu. 

 

Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šajā grupā paustā informācija publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

   


      Atpakaļ