JAUNUMI

124807

Noslēgusies 64 h programma "Jēgpilnas un ilgtspējīgas izaugsmes veicināšana jeb koučings izglītības vadībā"
24.03.2019


Paldies visiem, kas atbalstīja mūs un šīs programmas treneri Kristīni Zaksu šo kursu organizēšanā un vadīšanā.

Paldies, Katrīna Ošleja un Katrīnas Ošlejas privātprakse par iedvesmojošām telpām kursu sākumā janvārī – šeit mēs burtiski dažās minūtēs radījām uzticēšanās bagātu vidi un mācīšanās mums bija kā svētki.

Paldies, Gita Meldere un Lumina Learning Baltic par iespēju iepazīstināt dalībniekus ar vienu no jaunākajiem personību atpazīšanas rīku - Lumina Spark.

Paldies, Agata Anca un Talentor Latvia par burvīgām telpām otrajam modulim, kur pievērsāmies tieši plānošanas tehnikām un paldies Agata par tavu dzīvo nodarbību gan par stereotipiem, gan par dzīves balansu, gan par motivējošajiem vārdiem.

Paldies Iveta Apine un Systemic constellations center Riga par telpām trešajam modulim un dziļo ievadnodarbību organizācijas un ģimeņu sistēmās.

Paldies Jevgēņijam Nahmanam un viesnīcai Relais le Chevalier par svētku telpām mūsu noslēguma modulim. Tie bija SVĒTKI ar lielo burtu. 

Un paldies, Sniedze Sainsa no Workshop Academy par dziļo nodarbību pārmaiņu vadībā un Elena Zlygosteva, PCC, ICF Latvia valdes loceklei, par svētku koučinga sarunu uzklausīšanu un noderīgiem ieteikumiem sarunu bagātināšanai.

UN vislielākais PALDIES
brīnišķīgajām, sirsnīgajām un mīlošajām programmas dalībniecēm – tas viss bija priekš jums un no sirds. 


Paldies, ka ņemāt pretī un uzreiz iedzīvinājāt zināšanas un jaunās prasmes savā ikdienā. Paldies par nerimstošo zinātkāri un vēlmi turpināt!

      Atpakaļ