JAUNUMI

124792

Karjeras nodarbības Aizputes novada skolēniem
01.01.2018


 

2017. gada oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, "Radošuma pils" treneris Agnis Timermanis un Gita Zommere vadīja semināra nodarbības Aizputes novada skolēniem. Nodarbības notika divas dienas – pirmajā dienā, 17. oktobrī notika nodarbības Aizputes vidusskolas 7. – 12. klašu skolēniem, savukārt otrajā dienā, 20. oktobrī notika nodarbības Kalvenes pamatskolas, Aizputes pagasta pamatskolas un Kazdangas pamatskolas 5. – 9. klašu skolēniem.

           

Nodarbību laikā ar praktiskām aktivitātēm skolēniem bija iespēja iepazīt savas stiprās puses, saprast atšķirību starp to, ko vajag, grib un var. Skolēniem bija iespēja aizpildīt uzdevumus par dažādām profesijām un to, kur viņi sevi spēj iztēloties, kā arī uzrakstīt iedvesmojušu vēstuli sev, atbildot uz jautājumu, par ko es varu kļūt un atbildēt arī uz jautājumu, kāpēc skolēns var kļūt par attiecīgo jomas speciālistu.

 

Seminārā veiktās aktivitātes:

-          personības stiprinošās aktivitāte – spogulis, atbildot uz jautājumu “Es lepojos ar...”.

-          VAJAG, VARU, GRIBU, NEVAJAG, NEVARU, NEGRIBU.

-          SPĒLE - Es uzvelku sev, varbūt, pavisam svešas profesijas "kurpes". Klausos jautājumus un atbildot ar "jā", speru soli uz priekšu... Secinājums - kādām profesijām mūsu, klasesprāt, ir šobrīd vislielākās iespējas izdzīvot..

Semināra nodarbības notika pozitīvā gaisotnē un jaunieši labprāt piedalījās visās aktivitātēs.
      Atpakaļ