JAUNUMI

124786

Rudens kā rudens…it kā
06.11.2017


Rudenīgā rītā Rīgas Valda Zālīša sākumskolā sabrauca ļaudis, no dažādām Latvijas pilsētām, lai baudītu šīs skolas fantastisko atmosfēru un gūtu jaunu pieredzi. Paldies, skolas direktorei Elitai Rīterei un viņas skolotājām, kuras ne tikai ļāva mums piedalīties stundās, bet arī dalījās ar savām personīgajām atziņām, pieredzi, kura iegūta veidojot citādu pieeju audzināšanas stundām. Skolotājas Agnese un Iveta mums stāstīja par līdzsvara apli, kurš tiek izmantots, lai pedagogi varētu nofiksēt savus profesionālos sasniegumus un izvirzīt sev jaunus mērķus.

Vēlīnā pēcpusdienā mūs visus gaidīja Rīgas 25.vidusskolā. Paldies, skolas direktorei Ingai Nesterei par uzņemšanu. Paldies skolotājai Vitai un viņas atraktīvajiem kolēģiem, kuri dalījās pieredzē gan par jauniem tehnoloģijas brīnumiem, gan karjeras izaugsmes darbu, gan piedzīvoto projektā. Bija interesanti un pārsteidzoši.

Protams, ka Radošuma pils cilvēki savu možo garu palutināja arī ar boulinga spēlēšanu. Jāsaka, ka jautrības gan bija krietni vairāk kā sportiskie sasniegumi. Protams, bija arī sporta klases cienīgi rādītāji.

Otrā Rīgas diena aizritēja spraigā darbā. Tika plānota dalība kursu programmas “Kvalitatīvas izglītības katram bērnam nodrošināšana, ieviešot un īstenojot kompetenču pieeju mācību saturā” īstenošanā.

Vēlēsim gan sev, gan ikvienam – daudz jaunu satikšanos Jaunajā 2018.gadā!

Ar vējainiem sveicieniem no Liepājas, Dina 
      Atpakaļ