JAUNUMI

124727

Aicinām tikties ar „Radošuma pili” jaunajā Samsung Smart TV mājā Esplanādē
Apskatīt komentārus (0)


08.05.2012


Samsung Smart TV mājā notiks lekcijas par mākslas vēsturi un radošo domāšanu moderno tehnoloģiju kontekstā, ideju grupas „Radošuma pils” seminārs, lekcijas skolotājiem, biedrības RED organizētais filmu vakars, DigitalTheatre ar Londonas jaunākajām teātra izrādēm, Kinotēkas raidījuma uzņemšana ar tiešraidi no Ņujorkas, 15YBY jauno režisoru diskusija, LTV raidījuma Ziemeļu puse jaunās sezonas prezentācija, tikšanās ar aktīvā dzīvesveida dabā atbalstītājiem, Eiropas brīvprātīgo virtuālā tikšanās, pasākumi Muzeju nakts ietvaros, Baltijas TEDtalk konference, kā arī virkne citas iespējas izklaidēties un uzzināt daudz jauna par mūsdienu tehnoloģiju izmantošanu ikdienā.

 „Radošuma pils” lekcijas un semināri:

9. maijā plkst. 15:00-17:00 Radošā domāšana organizāciju personālam (Dace Visnola).

16. maijā plkst. 17:00–19:00 Pedagogu profesionālās pilnveides kursi virtuālajā vidē.  "Radošuma Pils" un biedrības „Cita Skola” sociālo tīklu skolotājiem - Nākotnesskola.lv pirmās radošumu veicinošās tālmācības Latvijā, programmas veidošana.( Anārs Sviklis)

21. maijā plkst. 17:00-19:00 Radošās domāšanas metožu izmantošana inovatora un uzņēmēja kompetenču veidošanai (Kārlis Strautiņš)

 21. maijā plkst. 17:00-19:00 Radošās domāšanas integrēšana skolotāju darbā.( Rolands Ozols un Inese Šaudiņa)

Ar Samsung Smart TV mājas pasākumu plānu varat iepazīties šeit.

Samsung Smart TV stikla mītnē pieejamas jaunākās Samsung ierīces, kas paver iespēju zīmēt bez otām un krāsām, kā arī dažu sekunžu laikā, izmantojot bezvadu savienojumu, parādīt savu veikumu pasaulei. To visu iespējams paveikt ar jauno, interaktīvo Samsung Smart TV, kas ne tikai reaģē uz lietotāja balsi un žestiem, ātri un precīzi izpildot komandas, bet arī aprīkots ar interneta pieslēgumu, nodrošinot iespēju komunicēt sociālajos tīklos un izmantot dažāda veida aplikācijas.

Samsung Smart TV mājā ikviens varēs arī novērtēt arī latviešu mēbeļu un interjera priekšmetu dizaineru darbus, jo  tās iekārtojums radīts, izmantojot Latvijā veidotus dizaina priekšmetus no tādiem zīmoliem kā FEIDI, RIJADA, mammalampa gaismas objekti, GROOBE, MĀJO, [SenS] un PURPURS.

 


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA