JAUNUMI

124709

Idejai par zaļo radošuma sienu ir sekotāji. Atbalstīsim savējos!
Apskatīt komentārus (0)


06.10.2011


Pirmā zaļā radošās domāšanas siena tika nokrāsota 25. augustā Biznesa augstskolā „Turība”. Zaļā radošās domāšanas siena ir simbolisks akcents vai pazīšanās zīme skolām, kurās radošumu kā attīstāmu prasmi skolotāji māca saviem audzēkņiem.

Mēs priecājamies, ka šai idejai ir radušies sekotāji. Krustpils pamatskolai ir iecere uzbūvēt radošās domāšanas klubu – taču šīs idejas realizācijai ir nepieciešams pavisam neliels atbalsts, ko var sniegt ikviens no mums.

Lūgums ar bezmaksas balsojumu atbalstīt Krustpils pamatskolu, lai tā varētu realizēt savu ieceri un tikt pie jaunas telpas ar zaļu radošās domāšanas sienu. Skolā ir jau  izstrādāts būvprojekts modernai telpai un uzrakstīts  projekts finansiālam atbalstam. Tas ir iesniegts www.labiedarbi.lv konkursam. Šis projekts ir izturējis 1.kārtu un tālāk piedalās sabiedriskajā balsošanā.


Aicinām visus radoši domājošos solidarizēties uz atbalstu, uz to aicināt arī skolēnus, kolēģus, radus, draugus, paziņas.
Balsošana ir BEZMAKSAS, un visu izsaka balsu skaits. Lūdzu, balsojiet šeit:

Labie darbi vai draugiem.lv.

Radošuma pils ir pārliecināta, ka ar mūsu atbalstu, Krustpils pamatskolai izdosies īstenot savu ideju un mēs varēsim pavēstīt par vēl vienu zaļo radošuma sienu Latvijā.

Aicinām arī citas skolas „atrotīt piedurknes” un ķerties pie darba!
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA