JAUNUMI

124800

"Radošuma pils" vasaras stāsts…
01.09.2018


Augusta beigas bija kā krāsaina dāliju buķete! Dažādas konferences, katra citāda, katra ar kaut ko īpaša. Kursi, kuros vienmēr ieguvēji ir abas iesaistītās puses.

Dina tikās ar Grobiņas PII “Pīpenīte” pedagoģisko kolektīvu, lai kopā meklētu iedvesmu būt un darīt labāko, ko katrs var jaunajā kompetenču modelī.  Lielisks kolektīvs, kurā jūtams komandas gars un darba spars.

Inese , Agnis un Dina bija kopā ar Ērgļu novada pedagogiem, ieskandinot darba cēliena tuvošanos. Mēs satikām pedagogus, kuri mīl to, ko dara, kuri ir atvērti un mērķtiecīgi.

Saldus izklausās saldi un tiešām – tās ir tik jaukas un siltas atmiņas, kuras dzīvo lektoros, kuri piedalījās Saldus konferencē. Mēs – Inese Z., Dina, Agnis, Juta - jutām, ka skolotājos dzīvo meklētāja gars, darītāja spars un prieks.

28.augusts bija sevišķi darbīga diena Radošuma pils komandai. Dobelē ar skolotājiem konferencē tikās Tīna, Iveta, Agnis un Juta. Viss darbs aktuālās tēmās - klasvadība, audzināšana, dziļā mācīšanās, domāšana. Paldies, Dobelei! Jūsu aktīvā iesaistīšanās priecēja!

Siguldā Inese Z. un Dina rosināja skolotājus uzdrīkstēties meklēt jaunus horizontus – savam darbam, savai domāšanai, jo tikai aktīvs skolotājs var satvert to prieka dzirksti, ko dod pedagoga darbs. Dina vēl strādāja ar Siguldas pilsētas pirmsskolas skolotājiem. Tie ir skolotāji, kuri nebaidās no jaunajiem izaicinājumiem, bet meklē atbildes un veido savu pieredzi.

Arī 29.augusts mūs pārsteidza! Abas Ērgļu Ineses pabija Madonā un Lubānā, kur vadīja skolotājiem darbnīcas. Tikmēr jēkabpilieši Dace un Armands strādāja Balvos. Mēs, kurzemnieki, tanī dienā tikai attālināti saņēmām ziņu, ka skolotāji bijuši radoši, pozitīvi un gatavi jaunajiem izaicinājumiem, kuri noteikti ir jaunajā kompetenču modelī.

Skaistā, krāsainā un piedzīvojumiem bagātā vasara mūs ieveda septembrī… 

Ko Radošuma pils darīja septembrī? Es zinu kādu notikumu, kurš visus bija savedis Liepājā, bet par to kādā citā rudens pārdomu brīdī….

Lai mums visiem skaists un krāsains rudens!

Patiesā sirsnībā, Dina Liepājā
      Atpakaļ