JAUNUMI

124722

Seminārs "Radošums līderībā, vadībā un skolā" 2012. gada 23. martā
Apskatīt komentārus (0)


29.03.2012


Semināra īpašais viesis bija Dons Prinss (Don Prince) - viens no pasaules atzītākajiem ekspertiem radošās līderības apmācību jomā, vadītāju apmācības organizācijas Centre for Creative Leadership (CCL) ģenerāldirektors. Dons Prinss sniedza informāciju un piemērus par radošuma nozīmi līderībā, vadībā un biznesā. D.Prinsa prezentāciju galvenā atziņa – ikviens var iemācīties un attīstīt spēju būt radošam un radīt inovācijas, galvenais ir rast motivāciju.

Radošuma pils dibinātājs, ekonomists un uzņēmējs Jānis Ošlejs semināra dalībniekiem sniedza prezentāciju par radošās domāšanas un inovāciju nozīmīgumu, uzsverot, ka Latvijas labklājības pamats būs masveida radošums, kuru veicinās radošās domāšanas attīstīšana skolās. Tāpēc Radošuma pils par savu mērķi ir izvirzījusi kļūt par radošās domāšanas atbalsta un veicināšanas centru Latvijā. 

Ieva Kimonte, Radošuma pils direktore, par semināru: „ Uzskatu, ka tieši šobrīd ir īpaši aktuāli sniegt informāciju un rosināt diskusiju par radošuma jautājumiem, jo Latvijā ļoti trūkst jauni, patiesi inovatīvi produkti un pakalpojumi, kas veicinātu mūsu valsts konkurētspēju pasaulē. Radoša pieeja ikdienas jautājumiem lielā mērā palīdzētu arī cilvēkiem, kas nav uzņēmēji, veiksmīgāk risināt savas ikdienas situācijas, ļaujot kopējai atmosfērai kļūt pozitīvākai. Ņemot vērā jautājuma aktualitāti, dalībai seminārā uzaicinājām vienu no pasaulē atzītākajiem ekspertiem vadītāju apmācības jomā, lai viņš dalītos savā plašajā pieredzē ar mūsu skolotājiem, studentiem un izglītības darbiniekiem.”
 
Savukārt Radošuma pils vadošās apmācību treneres uzsvēra, ka skolotāju nākotnes vīzija ir zinoši, uzņēmīgi un iniciatīvas bagāti jaunieši. Lai kļūtu par sekmīgu uzņēmēju, ir nepieciešamas ne tikai zināšanas un prasmes, bet arī mērķtiecība, iniciatīva un uzņēmība. Šāda mērķa sasniegšanai Radošuma pils iniciatīva ir mācīt skolā domāšanu kā pamata prasmi darbībai un attīstībai.
       Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA